LT    EN
LPTNaujienosBendrosios naujienosPaskaitos Utenos gimnazistams apie lošimų priklausomybės grėsmes
Versija neįgaliesiems Standartinė versija

Paskaitos Utenos gimnazistams apie lošimų priklausomybės grėsmes

2017 m. balandžio 28 d. Lošimų priežiūros tarnybos prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos (toliau – Priežiūros tarnyba) specialistai Utenos A. Šapokos ir „Dauniškio“ gimnazijų moksleiviams skaitė paskaitas „Azartiniai lošimai. Nuo pramogos iki problemos“. Gimnazistams papasakota apie Priežiūros tarnybos darbą, įstatymus, reglamentuojančius azartinius lošimus, apie azartinių lošimų rūšis bei amžiaus cenzą, nuo kurio leidžiama juos lošti. Specialistai supažindino moksleivius su galimais neigiamais lošimų padariniais ir priklausomybės atsiradimą lemiančiais veiksniais, taip pat papasakojo apie probleminius lošėjus ir jiems teikiamą pagalbą. Diskusijų metu kalbėta apie paauglių lošimą, apie tai, kaip atskirti žaidimą nuo azartinio lošimo, probleminių lošimų prevenciją ir į ką atkreipti dėmesį, kad lošimas neįtrauktų.

Šios paskaitos organizuojamos Utenos rajono savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyriaus vykdomą prevencinės veiklos projekto „Priklausomybėms – ne“ renginių metu. Dar trys renginiai, skirti azartinių lošimų prevencijai, vyks 2017 m. gegužės 12 d. Utenos „Saulės“ ir Užpalių gimnazijų moksleiviams.

 

Archyvas

Paieška

Įveskite vieną ar kelis raktinius žodžius ir spauskite „Ieškoti“

Naujienų prenumerata

Užsisakykite el. naujienas įvesdami el. pašto adresąDauguma šio tinklapio punktų pasiekiame naudojantis dviejų klavišų kombinacija:
Alt ir atitinkama raidė ar skaičius Windows platformoje,
Control ir atitinkama raidė ar skaičius Macintosh platformoje.
Kai kuriose naršyklėse (pvz., Internet Explorer) priedo reikia nuspausti Enter.

Neigaliujų versijos klavišai:
i – Grįžti į titulinį puslapį
t – Svetainės struktūra (medis)
s – Paieška
l – Perjungti kitą kalbą
m – Rašyti el. laišką
  (c) 2012 Lošimų priežiūros tarnyba prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos. Autorinės teisės saugomos LR įstatymų.
Sprendimas:IVC.