LT    EN
LPTNaujienosBendrosios naujienosMokymai lošimų priklausomybės tema su jaunimu dirbančių valstybinių bei visuomeninių organizacijų atstovams
Versija neįgaliesiems Standartinė versija

Mokymai lošimų priklausomybės tema su jaunimu dirbančių valstybinių bei visuomeninių organizacijų atstovams

Š. m. rugsėjo 19 d. Lošimų priežiūros tarnybos prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos (toliau – Priežiūros tarnyba) specialistai skaitė paskaitą Jaunimo reikalų departamento prie Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (toliau – Jaunimo reikalų departamentas) organizuotuose mokymuose „Azartiniai lošimai – laisvalaikio praleidimo būdas ar pražūtinga priklausomybė? “. Mokymai skirti su jaunimu dirbančių valstybinių bei visuomeninių organizacijų atstovams. Paskaitos tikslas – supažindinti specialistus su azartinių lošimų keliamais pavojais, informuoti apie lošimų priklausomybės raidą, rizikos ženklus, galimus pagalbos būdus ir prevencijos strategijas.
Paskaita surengta 2017 m. birželio 22 d. Priežiūros tarnybos ir Jaunimo reikalų departamento pasirašyto bendradarbiavimo susitarimo, kuriuo tikslas yra informuoti jaunimą ir su jaunimu dirbančius asmenis apie galimą azartinių lošimų sukeliamą žalą, rengiant konsultacijas, seminarus ir kitus edukacinius renginius, pagrindu.
Tokie mokymai bendradarbiaujant Priežiūros tarnybai ir Jaunimo reikalų departamentui surengti pirmą kartą, ateityje numatyta ir daugiau renginių, skirtų lošimų priklausomybės temai.

Archyvas

Paieška

Įveskite vieną ar kelis raktinius žodžius ir spauskite „Ieškoti“

Naujienų prenumerata

Užsisakykite el. naujienas įvesdami el. pašto adresąDauguma šio tinklapio punktų pasiekiame naudojantis dviejų klavišų kombinacija:
Alt ir atitinkama raidė ar skaičius Windows platformoje,
Control ir atitinkama raidė ar skaičius Macintosh platformoje.
Kai kuriose naršyklėse (pvz., Internet Explorer) priedo reikia nuspausti Enter.

Neigaliujų versijos klavišai:
i – Grįžti į titulinį puslapį
t – Svetainės struktūra (medis)
s – Paieška
l – Perjungti kitą kalbą
m – Rašyti el. laišką
  (c) 2012 Lošimų priežiūros tarnyba prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos. Autorinės teisės saugomos LR įstatymų.
Sprendimas:IVC.