LT    EN
LPTNaujienosBendrosios naujienosDiskusija „Probleminis lošimas: situacija Lietuvoje ir ES, prevencija ir pagalba“
Versija neįgaliesiems Standartinė versija

Diskusija „Probleminis lošimas: situacija Lietuvoje ir ES, prevencija ir pagalba“

Š. m. gegužės 31 d. Lietuvos Respublikos Seime (toliau – Seimas) vyko Seimo Priklausomybių prevencijos komisijos,  Lošimų priežiūros tarnybos prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos ir Seimo kanceliarijos Informacijos ir komunikacijos departamento  Europos informacijos biuro  organizuojama diskusija „Probleminis lošimas: situacija Lietuvoje ir ES,  prevencija ir pagalba“. Diskusijoje su pranešimais dalyvavo Lietuvos Respublikos Finansų ministerijos, Vilniaus priklausomybės ligų centro atstovai. Lošimų priežiūros tarnybos prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos atstovai skaitė pranešimus apie azartinių lošimų teisinį reguliavimą bei probleminių lošimų prevenciją Lietuvoje ir Europos Sąjungoje.

Pranešėjai atsakė į diskusijos dalyvių klausimus, susijusius su azartinių lošimų reglamentavimo ir priežiūros specifika, probleminių lošimų prevencija ir gydymu, pasidalino lūkesčiais ir mintimis apie atsakingų įstaigų bendradarbiavimo galimybes probleminių lošimų prevencijos srityje ir pritarė panašaus pobūdžio diskusijų tikslingumui ateityje.

Archyvas

Paieška

Įveskite vieną ar kelis raktinius žodžius ir spauskite „Ieškoti“

Naujienų prenumerata

Užsisakykite el. naujienas įvesdami el. pašto adresąDauguma šio tinklapio punktų pasiekiame naudojantis dviejų klavišų kombinacija:
Alt ir atitinkama raidė ar skaičius Windows platformoje,
Control ir atitinkama raidė ar skaičius Macintosh platformoje.
Kai kuriose naršyklėse (pvz., Internet Explorer) priedo reikia nuspausti Enter.

Neigaliujų versijos klavišai:
i – Grįžti į titulinį puslapį
t – Svetainės struktūra (medis)
s – Paieška
l – Perjungti kitą kalbą
m – Rašyti el. laišką
  (c) 2012 Lošimų priežiūros tarnyba prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos. Autorinės teisės saugomos LR įstatymų.
Sprendimas:IVC.