LT    EN
LPTNaujienosBendrosios naujienosApie probleminį lošimą – paskaita Krašto apsaugos sistemos psichologinės paramos grupės psichologams
Versija neįgaliesiems Standartinė versija

Apie probleminį lošimą – paskaita Krašto apsaugos sistemos psichologinės paramos grupės psichologams

Š. m. rugsėjo 22 d. Lošimų priežiūros tarnybos prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos atstovai Palangoje skaitė paskaitą Krašto apsaugos sistemos psichologinės paramos grupės psichologams apie probleminį lošimą, priklausomybę nuo azartinių lošimų ir pagalbos priklausomiems asmenims galimybes. Paskaitoje dalyvavo krašto apsaugos sistemos psichologai iš visos Lietuvos.
Mokymų metu specialistai, dirbantys su krašto apsaugoje tarnaujančiais asmenimis, supažindinti su azartinių lošimų keliamais pavojais, informuoti apie lošimų priklausomybės raidą, rizikos ženklus, galimus pagalbos būdus ir prevencijos strategijas.
Ateityje planuojama rengti paskaitas lošimų priklausomybės tema ne tik krašto apsaugos sistemos specialistams, bet ir patiems krašto apsaugos sistemoje tarnaujantiems asmenims.

Archyvas

Paieška

Įveskite vieną ar kelis raktinius žodžius ir spauskite „Ieškoti“

Naujienų prenumerata

Užsisakykite el. naujienas įvesdami el. pašto adresąDauguma šio tinklapio punktų pasiekiame naudojantis dviejų klavišų kombinacija:
Alt ir atitinkama raidė ar skaičius Windows platformoje,
Control ir atitinkama raidė ar skaičius Macintosh platformoje.
Kai kuriose naršyklėse (pvz., Internet Explorer) priedo reikia nuspausti Enter.

Neigaliujų versijos klavišai:
i – Grįžti į titulinį puslapį
t – Svetainės struktūra (medis)
s – Paieška
l – Perjungti kitą kalbą
m – Rašyti el. laišką
  (c) 2012 Lošimų priežiūros tarnyba prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos. Autorinės teisės saugomos LR įstatymų.
Sprendimas:IVC.