LT    EN
LPTKorupcijos prevencija
Versija neįgaliesiems Standartinė versija

Korupcijos prevencija

Lošimų priežiūros tarnyba prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos (toliau – Lošimų priežiūros tarnyba), siekdama užtikrinti korupcijos prevenciją įstaigoje, vykdo nuolatinį rizikos valdymą bei stebėseną, atlikdama Lošimų priežiūros tarnybos veiklos sričių analizę ir vertinimą, teisės aktų projektų antikorupcinį vertinimą, organizuodama Lošimų priežiūros tarnybos valstybės tarnautojų ir darbuotojų ugdymą ir švietimą antikorupcijos srityje.

Šių priemonių visuma realiai mažina korupcijos prielaidas dėl Lošimų priežiūros tarnybos vykdomų funkcijų, atliekamų procedūrų, dokumentų rengimo tvarkos, valstybės tarnautojų ir darbuotojų veiksmų, teisių ir pareigų, priimamų sprendimų ir jų kontrolės mechanizmų.

Lošimų priežiūros tarnyba antikorupcinėje veikloje laikosi pozicijos ugdyti nepakantumą korupcijos apraiškoms, skatina, kad valstybės tarnautojai ir darbuotojai atliktų jiems pavestas funkcijas ir priimtų sprendimus, laikydamiesi teisės aktų reikalavimų, etikos ir moralės normų, vadovaudamiesi objektyvumo, nešališkumo, atsakomybės, konfidencialumo ir profesionalumo principais, teiktų informaciją ir pasiūlymus dėl interesų konfliktų, korupcijos prevencijos ar kitų priemonių rengimo ir įgyvendinimo.


Paieška

Įveskite vieną ar kelis raktinius žodžius ir spauskite „Ieškoti“

Naujienų prenumerata

Užsisakykite el. naujienas įvesdami el. pašto adresą
Lošia vaikai Nelegalios
lošimo vietos
Būk atsakingas
ir pranešk
Nepralošk savo gyvenimoDauguma šio tinklapio punktų pasiekiame naudojantis dviejų klavišų kombinacija:
Alt ir atitinkama raidė ar skaičius Windows platformoje,
Control ir atitinkama raidė ar skaičius Macintosh platformoje.
Kai kuriose naršyklėse (pvz., Internet Explorer) priedo reikia nuspausti Enter.

Neigaliujų versijos klavišai:
i – Grįžti į titulinį puslapį
t – Svetainės struktūra (medis)
s – Paieška
l – Perjungti kitą kalbą
m – Rašyti el. laišką
  (c) 2012 Lošimų priežiūros tarnyba prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos. Autorinės teisės saugomos LR įstatymų.
Sprendimas:IVC.