LT    EN
LPTAtviri duomenys
Versija neįgaliesiems Standartinė versija

Atviri duomenys

Duomenų teikimo sąlygos

Atvirieji duomenys pateikiami svetainėje gali būti naudojami tiek komerciniais, tiek ir nekomerciniais  tikslais, tačiau už atvirų duomenų naudojimą atsako duomenų naudotojai. Lošimų priežiūros tarnyba prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos negarantuoja, kad duomenų prieinamumas bus nepertraukiamas ir be klaidų, kad defektai bus nedelsiant ištaisyti.

Lošimų priežiūros tarnybos prie Lietuvos finansų ministerijos išduotų galiojančių licencijų verstis lošimų veikla sąrašas

Čia galite rasti duomenis apie Lošimų priežiūros tarnybos prie Lietuvos finansų ministerijos išduotas ir galiojančias  licencijas verstis lošimų veikla (numeris; licencijos turėtojas (bendrovės pavadinimas, kodas, buveinės adresas); licencijos rūšis; licencijos išdavimo data ir pagrindas; licencijos galiojimo sustabdymo data ir pagrindas; licencijos galiojimo sustabdymo panaikinimo data ir pagrindas; licencijos panaikinimo data ir pagrindas).

Stalo lošimai ir lošimai A kategorijos automatais (UTF8 koduotė)
Lošimai B kategorijos automatais (UTF8 koduotė)
Bingas (UTF8 koduotė)
Totalizatorius (UTF8 koduotė)
Lažybos (UTF8 koduotė)

Atnaujinta 2016-09-19

Lošimų priežiūros tarnybos prie Lietuvos finansų ministerijos išduotų galiojančių leidimų verstis lošimų veikla sąrašas

Čia galite rasti duomenis apie Lošimų priežiūros tarnybos prie Lietuvos finansų ministerijos išduotas ir galiojančius  leidimus verstis lošimų veikla (numeris; leidimo turėtojas (bendrovės pavadinimas, kodas, buveinės adresas); leidimo numeris; leidimo išdavimo data ir pagrindas; leidimo pakeitimo ar papildymo numeris; leidimo pakeitimo ar papildymo data ir pagrindas; organizuojamo lošimo rūšis; lošimo vietos adresas; leidžiamų eksploatuoti lošimo įrenginių skaičius; leidimo, leidimo pakeitimo ar papildymo įsigaliojimo data).

Stalo lošimai ir lošimai A kategorijos automatais (UTF8 koduotė)
Lošimai B kategorijos automatais (UTF8 koduotė)
Bingas (UTF8 koduotė)
Totalizatorius (UTF8 koduotė)
Lažybos (UTF8 koduotė)

Atnaujinta 2016-09-19

Lošimų priežiūros tarnybos prie Lietuvos finansų ministerijos patvirtintų lošimo įrenginių tipų sąrašas

Čia galite rasti duomenis apie Lošimų priežiūros tarnybos prie Lietuvos finansų ministerijos patvirtintus lošimo įrenginų tipus  (tipo pavadinimas; gamintojas; nutarimo patvirtinti numeris; nutarimo patvirtinti data).

Patvirtintinti lošimo įrenginių tipai (UTF8 koduotė)

Atnaujinta 2016-09-19

Lošimų priežiūros tarnybos prie Lietuvos finansų ministerijos patvirtintų loterijų taisyklių registracijos žurnalas

Čia galite rasti duomenis apie Lošimų priežiūros tarnybos prie Lietuvos finansų ministerijos patvirtintas loterijų taisykles (loterijos organizatorius (bendrovės pavadinimas, kodas, buveinės adresas); loterijos taisyklių suderinimo data ir pagrindas; loterijos taisyklių pavadinimas; loterijos rūšis; loterijos taisyklių pakeitimo data ir pagrindas; loterijos taisyklių papildymo data ir pagrindas; loterijos organizavimo pabaigos data ir pagrindas).

Loterijos taisyklių registracijos žurnalas (UTF8 koduotė)

Atnaujinta 2016-09-19

Lošimų priežiūros tarnybos prie Lietuvos finansų ministerijos išduotų galiojančių licencijų verstis lošimų veikla sąrašas

Čia galite rasti duomenis apie Lošimų priežiūros tarnybos prie Lietuvos finansų ministerijos išduotas ir galiojančias  licencijas verstis loterijų veikla (licencijos numeris; licencijos turėtojas (bendrovės pavadinimas, kodas, buveinės adresas); licencijos rūšis; licencijos išdavimo data ir pagrindas; licencijos galiojimo sustabdymo data ir pagrindas; licencijos galiojimo sustabdymo panaikinimo data ir pagrindas; licencijos panaikinimo data ir pagrindas).

Loterijų licencijos(UTF8 koduotė)

Atnaujinta 2015-09-16


Paieška

Įveskite vieną ar kelis raktinius žodžius ir spauskite „Ieškoti“

Naujienų prenumerata

Užsisakykite el. naujienas įvesdami el. pašto adresą
Lošia vaikai Nelegalios
lošimo vietos
Būk atsakingas
ir pranešk
Nepralošk savo gyvenimoDauguma šio tinklapio punktų pasiekiame naudojantis dviejų klavišų kombinacija:
Alt ir atitinkama raidė ar skaičius Windows platformoje,
Control ir atitinkama raidė ar skaičius Macintosh platformoje.
Kai kuriose naršyklėse (pvz., Internet Explorer) priedo reikia nuspausti Enter.

Neigaliujų versijos klavišai:
i – Grįžti į titulinį puslapį
t – Svetainės struktūra (medis)
s – Paieška
l – Perjungti kitą kalbą
m – Rašyti el. laišką
  (c) 2012 Lošimų priežiūros tarnyba prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos. Autorinės teisės saugomos LR įstatymų.
Sprendimas:IVC.